28 تير 1398
1 2
 • آیا می دانید: عدم رعایت تعرفه خدمات مهندسی(کاهش یا افزایش) موجب محکومیت انتظامی می شود.

 • ناظر ساختمان باید جهت بازدید از محل حادثه و انجام امور کارشناسی همکاری لازم را با (شرکت بیمه ) بعمل آورد.

 • قبول هرگونه مسئولیت و سازش در مورد خسارتهای مالی و بدنی از طرف ناظر بدون موافقت کتبی(شرکت بیمه) فاقد اعتبار است.

 • ناظر ساختمان موظف است وقوع هرگونه حادثه را حداکثر ظرف مدت 5 روز کاری از تاریخ اطلاع خود از وقوع آن به اطلاع (شرکت بیمه) برساند.

 • آیا میدانید،قلاب دستگاهها و وسایل بالابر ساختمان باید مجهز به شیطانک(ضامن ایمنی)باشد تا مانع جداشدن اتفاقی بار از آن گردد.(واحد حقوقی سازمان)
 • اطراف باز راه پله های موقت باید بلافاصله بعداز برپایی و نصب ، با حفاظ مناسب محافظت شود. مبحث ۱۲ مقررات ملی ساختمان (بند ۱۲-۷-۴-۲ و ۱۲-۵-۲)-واحد حقوقی سازمان
 • براساس بند10آيين نامه انظباطی سازمان،هرگونه جابجايی محل سکونت اعضای محترم ازاستان،می بايست اعلام ودرسيستم سازمان ثبت گردد.(واحد حقوقی سازمان)
 • عدم رعايت درز انقطاع بر اساس نقشه های مصوب،علاوه بر محکوميت های انتظامی،منجر به محکوميت های قضايی نيز می گردد.(واحد حقوقی سازمان)
 • آیا می دانید که غالب آرا محکومیت های شورای انتظامی ناشی از عدم ثبت به موقع گزارش تخلفات در مراجع صدور پروانه و سازمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
 • آیا می دانیدکه یکی از بارزترین تخلفات انتظامی اعضا ناشی از پذیرش تعهد اجرای ساختمان توسط ناظرهمان ساختمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
آرشیو اخبار

باید ها و نباید های حرفه ای
بازتاب های خبری سازمان
خلاصه آمار سایت

افراد آنلاین:Label

بازدید امروز:7253

بازدید کل:48771870

بازدید ماهانه:776644

مجله دانش نما مکاتبات الکترونیکی (گیشه) سامانه غیر حضوری اعضا تمدیدید عضویت غیرحضوری پذیرش عضویت جدید

قابل توجه شرکت کنندگان محترم دوره صلاحیت اجرا

بنام خدا

قابل توجه شرکت کنندگان محترم دوره صلاحیت اجرا

(گروه های 1-14)

1-  آزمون پایان دوره روزچهارشنبه  95/12/25 ساعت 15در دانشگاه صنعتی اصفهان - مجتمع خوارزمی برگزار می گردد.

2-  درب حوزه امتحانی راس ساعت 14:30 بسته خواهد شد.

3- آزمون تستی و به صورت جزوه باز برگزار می گردد.

4- به غیرازماشین حساب شخصی ،آوردن هرگونه وسایل الکترونیکی وارتباطی شامل تلفن همراه ،پیجر،تبلت و لپ تاپ ....به داخل حوزه  امتحانی  ممنوع خواهد بود و درصورت مشاهده تخلف محسوب خواهد شد.                  

5- جهت ورود شرکت کنندگان در آزمون با وسایل نقلیه شخصی از درب جنوبی دانشگاه  هماهنگی لازم انجام شده است .نقشه مسیر دسترسی به ایمیل هر شخص ارسال شده است.

6- جهت شرکت در آزمون همراه داشتن کارت شناسایی صادره از طرف دانشگاه صنعتی اصفهان و کارت ملی ،مدادسیاه،پاک کن ومدادتراش  الزامی است.

7- در خصوص منابع آزمون قبلا CD  داده شده است با این وجود جهت کاهش هزینه تکثیر،خلاصه جزوات درفایل ارائه شده درکانال تلگرام صلاحیت اجرا گذاشته شده است که می توانید آن را دانلود نمایید.سوالات آزمون صرفا ازمنابع مندرج در این فایل می باشد که می توانید درآزمون همراه داشته باشید.

 • کلیه اطلاعات آزمون به شرکت کنندگان محترم از طریق پیامک ،ایمیل و سایت تلگرام :@SalahiatEjra نیز رسانیده می شود.
 • تلفن 33915321-031 از 9 الی 15 پاسخگوی مهندسین محترم می باشد.
 • در روز آزمون از ساعت 13 الی 14:15 اتوبوس های دانشگاه صنعتی اصفهان از میدان جمهوری (دروازه تهران ) آماده سرویس دهی می باشد.

8- افرادی که نسبت به واریز مبلغ 1/860/000 ریال مابقی شهریه به حساب سازمان اقدام ننموده نسبت به واریزمبلغ یادشده بحساب شماره 63563/6530 اقدام و فیش آن را در روز آزمون تحویل نمایید.

 

                                                                       مرکز آموزش های آزاد دانشگاه صنعتی اصفهان

ارسال نظرات

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :