26 آذر 1397
1 2
  • ناظر ساختمان باید جهت بازدید از محل حادثه و انجام امور کارشناسی همکاری لازم را با (شرکت بیمه ) بعمل آورد.

  • قبول هرگونه مسئولیت و سازش در مورد خسارتهای مالی و بدنی از طرف ناظر بدون موافقت کتبی(شرکت بیمه) فاقد اعتبار است.

  • ناظر ساختمان موظف است وقوع هرگونه حادثه را حداکثر ظرف مدت 5 روز کاری از تاریخ اطلاع خود از وقوع آن به اطلاع (شرکت بیمه) برساند.

  • آیا میدانید،قلاب دستگاهها و وسایل بالابر ساختمان باید مجهز به شیطانک(ضامن ایمنی)باشد تا مانع جداشدن اتفاقی بار از آن گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • اطراف باز راه پله های موقت باید بلافاصله بعداز برپایی و نصب ، با حفاظ مناسب محافظت شود. مبحث ۱۲ مقررات ملی ساختمان (بند ۱۲-۷-۴-۲ و ۱۲-۵-۲)-واحد حقوقی سازمان
  • براساس بند10آيين نامه انظباطی سازمان،هرگونه جابجايی محل سکونت اعضای محترم ازاستان،می بايست اعلام ودرسيستم سازمان ثبت گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • عدم رعايت درز انقطاع بر اساس نقشه های مصوب،علاوه بر محکوميت های انتظامی،منجر به محکوميت های قضايی نيز می گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانید که غالب آرا محکومیت های شورای انتظامی ناشی از عدم ثبت به موقع گزارش تخلفات در مراجع صدور پروانه و سازمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانیدکه یکی از بارزترین تخلفات انتظامی اعضا ناشی از پذیرش تعهد اجرای ساختمان توسط ناظرهمان ساختمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
  • تاییدیه فنی نقشه های سازه در سازمان،مجوزی قانونی برای اجرای مازادبر متراژ پروانه نبوده ودرصورت عدم اصلاح پروانه،مسئولیت اجرای مغایرباپروانه به عهده مهندس ناظرخواهد بود.(واحد حقوقی سازمان)
آرشیو اخبار

باید ها و نباید های حرفه ای
بازتاب های خبری سازمان
خلاصه آمار سایت

افراد آنلاین:Label

بازدید امروز:23505

بازدید کل:43599671

بازدید ماهانه:676719

مجله دانش نما مکاتبات الکترونیکی (گیشه) سامانه غیر حضوری اعضا تمدیدید عضویت غیرحضوری پذیرش عضویت جدید

اختتامیه هفدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی

مورخ 2-9-97 هفدهمين نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان به کار خود پایان داد . این نمایشگاه که از تاریخ 29-8-97 آغاز به کار نموده با حضور بیش از 70 کارخانه تولیدی، نمایندگی و تحت لیسانس (داخلی و خارجی) در محل برگزاری نمایشگاههای بین المللی اصفهان واقع در پل شهرستان در ٣ سالن نمایشگاهی و تعداد 80غرفه با حضور نمایندگان برندهای معتبر جهانی و کارخانجاتی از استان های مختلف در قالب تجهیزات و سیستم های گرمایشی تجهیزات و سیستم های سرمایشی و تهویه مطبوع، لوله ، اتصالات، لوازم و خدمات و صنایع تاسیسات برگزار گردید.

 

در این نمایشگاه غرفه ها فقط به کارخانجات و یا نمایندگی های معتبر تعلق گرفت، این گزینش در واگذاری غرفه ها، باعث شد تا کارشناسان صنعت ساختمان و تاسیسات که اکثرا از اقشار دانشگاهی و یا کارشناسان با تجربه این صنعت بودند بتوانند مستقیما با صاحبان صنایع به بحث و گفتگو بپردازند و نظرات، پیشنهادات، طرح ها و ابتکارات خود را در جهت بهبود تولیدات و تکنولوژیهای وابسته به صنایع سرمایشی و گرمایشی را به آنان منتقل نمایند که گامی اساسی در راستای پیوند هر چه بیشتر دانشگاه و صنعت خواهد بود.

 

این نمایشگاه که با استقبال خوبی روبرو شد در مجموع شاهد بازدید حدود 5000 نفر از متخصصین،کارشناسان، مسئولین، علاقه مندان و اقشار مختلف مردم قرار گرفت و روزانه مورد بازدید مسئولین مختلف نیز بود.

 

در راستای ترویج مقررات ملی ساختمان، کارشناسان نظام مهندسی در غرفه سازمان واقع در سالن میرداماد، حضور فعالی در جهت میزبانی اعضای محترم و پاسخگوی به پرسشهای مردمی در زمینه های مختلف تخصصی ساختمان داشتند.

 

در روز پایانی و اختتامیه، مهندس عسکری رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان و خانم دکتر طغیانی رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر اصفهان از نمایشگاه بازدید بعمل آوردند. در انتها از مشاركت کنندگان در این نمایشگاه با اهدای تندیس و لوح تقدیر بعمل آمد .

 

خدمات ارائه شده مشاركت كنندگان در اين نمايشگاه شامل موارد ذيل است:

1- سیستم های گرمایشی و سرمایشی

2- طراحی و اجرای سیستم های اعلام و اطفا حریق

3- دیگ های بخار و آبگرم و مخازن تحت فشار

4- چیلرهای جذبی و برج های خنک کننده

5سیستم های تهويه مطبوع

6- بویلرهای حرارت مرکزی و پکیج های گرمایشی

7- تجهیزات آتش نشانی

8- لوله و اتصالات

9- رادیاتورهای پنلی

10- فیلترهای هوای صنعتی

11- تصفیه آب و فاضلاب

12- پمپهای سانتریفیوژ

13- برج های خنک کننده

14- لوله های چند لایه و اتصالات

15- پکیج های تصفیه آب

16- چسب و نوار درزگیر

17-رادیاتور و مشعل

18-هوشمند سازی تاسیسات ساختمانی

19-دودکش های دو جداره آلومینیومی

20- پکیج شوفاژ دیواری

21- تامین تجهیزات مکانیکی

22- کولرهای گازی و اسپلیت سردو گرم

23- لوله و اتصالات u-pvc

 24- عايق هاى برودتى حرارتى

25- موسسات و آموزشگاه هاى فنى حرفه اى

26- مجله و نشريات تخصصى

27- انجمن و اتحاديه و صنوف تخصصى

 

}روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان

ستاد برگزاری هفدهمين نمایشگاه بین المللی تجهیزات و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی اصفهان

آذر ماه 97}

 

ارسال نظرات

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :