17 فروردين 1399
1 2
  • آیا می دانید: عدم رعایت تعرفه خدمات مهندسی(کاهش یا افزایش) موجب محکومیت انتظامی می شود.

  • ناظر ساختمان باید جهت بازدید از محل حادثه و انجام امور کارشناسی همکاری لازم را با (شرکت بیمه ) بعمل آورد.

  • قبول هرگونه مسئولیت و سازش در مورد خسارتهای مالی و بدنی از طرف ناظر بدون موافقت کتبی(شرکت بیمه) فاقد اعتبار است.

  • ناظر ساختمان موظف است وقوع هرگونه حادثه را حداکثر ظرف مدت 5 روز کاری از تاریخ اطلاع خود از وقوع آن به اطلاع (شرکت بیمه) برساند.

  • آیا میدانید،قلاب دستگاهها و وسایل بالابر ساختمان باید مجهز به شیطانک(ضامن ایمنی)باشد تا مانع جداشدن اتفاقی بار از آن گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • اطراف باز راه پله های موقت باید بلافاصله بعداز برپایی و نصب ، با حفاظ مناسب محافظت شود. مبحث ۱۲ مقررات ملی ساختمان (بند ۱۲-۷-۴-۲ و ۱۲-۵-۲)-واحد حقوقی سازمان
  • براساس بند10آيين نامه انظباطی سازمان،هرگونه جابجايی محل سکونت اعضای محترم ازاستان،می بايست اعلام ودرسيستم سازمان ثبت گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • عدم رعايت درز انقطاع بر اساس نقشه های مصوب،علاوه بر محکوميت های انتظامی،منجر به محکوميت های قضايی نيز می گردد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانید که غالب آرا محکومیت های شورای انتظامی ناشی از عدم ثبت به موقع گزارش تخلفات در مراجع صدور پروانه و سازمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
  • آیا می دانیدکه یکی از بارزترین تخلفات انتظامی اعضا ناشی از پذیرش تعهد اجرای ساختمان توسط ناظرهمان ساختمان می باشد.(واحد حقوقی سازمان)
آرشیو اخبار

باید ها و نباید های حرفه ای
بازتاب های خبری سازمان
خلاصه آمار سایت

افراد آنلاین:Label

بازدید امروز:21801

بازدید کل:58977406

بازدید ماهانه:603002

مجله دانش نما مکاتبات الکترونیکی (گیشه) سامانه غیر حضوری اعضا تمدیدید عضویت غیرحضوری پذیرش عضویت جدید

راه اندازی سیستم نوبت دهی الکترونیک
 قابل توجه اعضا محترم و مالکان گرامی
 
 با توجه به ازدحام بیش از حد در محل سازمان جهت اخذ نوبت و عدم رعایت نکات و مسائل بهداشت فردی متناسب جهت پیشگیری از شیوع بیماری، بخش های اخذ نوبت کسر ظرفیت و اخذ نوبت کد 135 هم اکنون به سامانه تیکتینگ سازمان افزوده شد.
 
❗️ اعضا و مالکان گرامی می بایست ابتدا درخواست نوبت خود را ( به تفکیک نوبت دهی کد 135 و نوبت دهی ظرفیت اشتغال) در سامانه ثبت نموده و تا پاسخ کاربر مسئول منتظر بمانند. تاریخ و نوبت مراجعه متقاضیان مجدداً از طریق سامانه تیکتینگ به آنها اعلام خواهد شد و بدیهی است: 1- صرف درخواست نوبت توسط کاربران به منزله دریافت نوبت نیست و افراد باید طبق نوبت پاسخ داده شده در سیستم مراجعه نمایند.2-خدمات صرفا در نوبت مشخص شده و به خود فرد درخواست دهنده نوبت ارائه خواهد شد.
 
 
❗️❗️ضمن تاکید بر این موضوع که هیچگونه نوبت دهی حضوری از تاریخ 98/12/24 در سازمان صورت نمیگیرد، خواهشمند است از مراجعه بدون نوبت و خارج از نوبت به سازمان بپرهیزید.

لینک سامانه تیکتینگ
ارسال نظرات

نام:  
نام خانوادگی :  
پست الکترونیکی:  
آدرس وب  
نظر شما :